• SPRZEDAŻ
  • HURT
  • DETAL
  • DVB-T
  • HDTV
  • TV-SAT

Regulamin

Właścicielem Sklepu Internetowego Blumax znajdującego się na stronie www.blumax.pl jest firma: Blumax
ul. Królowej Bony 16
11-042 Jonkowo
NIP: 7391947781

1. Rejestracja
Użytkownikiem serwisu może być każda osoba, która ukończyła 18 lat i po zaakceptowaniu niniejszego regulaminu zarejestruje się w serwisie
Rejestracja i użytkowanie serwisu jest dobrowolne oraz bezpłatne. W serwisie mogą zostać dodane dodatkowe usługi, które będą dokładnie opisywane. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za działanie reklamy, która jest publikowana na łamach serwisu.

2. Strony transakcji Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym www.blumax.pl, zwaną dalej Nabywcą, jest pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.
Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego www.blumax.pl jest właściciel Sklepu - firma Blumax z siedzibą w Jonkowie.

3. Oferta sklepu
Przedmiotami transakcji prowadzonych poprzez strony transakcji w sieci Internet są produkty wymienione w ofercie, przedstawione na stronach WWW Sklepu Internetowego www.blumax.pl w chwili składania zamówienia.
Wszystkie ceny towarów znajdujących się w Sklepie są podane w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję.

4. Zamawianie towarów
Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub firma. Składanie zamówień w Sklepie Internetowym www.blumax.pl odbywa się poprzez:
- wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na stronie po uprzedniej rejestracji i zalogowaniu się do serwisu,
- lub wysłanie e-maila zawierającego dane dotyczące zamawianego towaru na adres sklepu sklep@blumax.pl
- lub telefonicznie pod numerami podanymi na internetowych stronach sklepu,
Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę Blumax danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883.

5. Realizacja zamówień
Każde zamówienie składane w Sklepie Internetowym www.blumax.pl musi zostać potwierdzone. W ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia pracownik sklepu potwierdzi przyjęcie do realizacji.
W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia wynikającego z winy Nabywcy (np. błędny numer telefonu), złożone zamówienie zostaje anulowane w ciągu 48 godzin, a ewentualne dane osobowe w nim zawarte zostają usunięte z bazy danych sklepu.
Dostawa zamówionego towaru następuje w ciągu 1-4 dni roboczych od daty zamówienia.
Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą a Sklepem Internetowym www.blumax.pl

6. Formy płatności
Gotówką przy odbiorze towaru,
Przelewem przed dostawą towaru, wówczas wysyłka towaru nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

7. Transport i dostawa towarów
- Poczta Polska, przelew na konto (priorytet) - 6 ZŁ
- odbiór osobisty z magazynu sprzedającego, po uprzednim zaznaczeniu w komentarzu zamówienia.
- Poczta Polska priorytet pobranie 25 zł
Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem.
Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Reklamacji".

8. Reklamacje i gwarancje
W chwili odbioru towaru Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić pracownikom obecnym przy dostawie lub kurierowi, oraz skontaktować się z pracownikiem firmy Blumax.
Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję. Okres gwarancji zależy od producenta.
Zwroty towarów przyjmowane są w przypadku, gdy nie posiadają one śladów używania.
W przypadku zwrotów, koszty związane z dostarczeniem do siedziby firmy Blumax pokrywa osoba dokonująca tego zwrotu.

9. Postanowienia końcowe
Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
Zawartość Internetowego Sklepu www.blumax.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543 . Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie Internetowego Sklepu www.blumax.pl są zgodne z danymi katalogowymi przekazanymi od producentów. Sklep www.blumax.pl zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
Internetowy Sklep www.blumax.pl nie wypożycza sprzętu, towarów do testowania.
Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyn i bez wcześniejszych uprzedzeń. Zmiany te będą publikowane na bieżąco na łamach serwisu. Po zmianie każdy Użytkownik ma obowiązek zapoznania się z nowym regulaminem. Jeśli go nie zaakceptuje, to powinien zaprzestać korzystania z serwisu jako Użytkownik i powiadomić o tym fakcie Właściciela, aby usunął jego konto.

;
SPRZEDAŻ HURTOWA
ZAPRASZAMY SKLEPY , FIRMY INSTALATORSKIE , APS –Y CYFRA + , N, POLSAT CYFROWY ORAZ INNE PRZEDSIEBIORSTWA HANDLOWE BRANŻY RTV-TV-SAT DO WSPÓŁPRACY HANDLOWEJ . WYSTARCZY SIĘ ZAREJESTROWAC I POPROSIĆ O AKTYWACJĘ KONTA HURTOWEGO. PRZY ZAMWIENIU MINIMIM 500 ZŁ NETTO WYSYŁKA GRATIS (KURIER UPS , DHL –DOT. PRZESYŁKI O WYM. STANDARTOWYCH DO 30 KG )